Бізнесмени з Китайської Народної Республіки обговорили з урядом Республіки Крим можливість розміщення тепличного комплексу на території Нижньогірського району.

Про це кореспонденту 3652.ru повідомили в Міністерстві сільського господарства РК.

“Бізнесмени з Китаю висловили готовність інвестувати 600 млн рублів ($10 578 000) для вирощування помідорів, баклажанів, огірків, моркви, часнику, дині, кавуни, ягід на території Криму. У разі досягнення домовленостей, будівництво тепличного комплексу розпочнеться протягом року”, – повідомили у міністерстві.

За даними відомства, китайська сторона готова дотримуватись всіх екологічних та інших вимог, до проекту буде залучена місцева робоча сила.

«Сподіваюсь, цей проект дасть можливість отримання смачних та корисних продуктів за дешевою ціною. Ми зацікавлені у тому, щоб на території Криму проводились якісні продукти харчування з використанням новітніх технологій. А для жителів Нижньогірського району запуск теплиць створить додаткові робочі місця», – зазначив глава Мінсільгоспу Андрій Рюмшин.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

 

 

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

3652.ru


Переклад та розміщення: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

Leave A Comment