17 травня в місті в Марунда (Marunda), Північна Джакарта, поліцією був проведений арешт трьох осіб за підозрою в контрабанді 182 тонн часнику, завезеного з Китаю та Індії.

 

Міністр сільського господарства Andi Amran Sulaiman заявив, що урядом постійно здійснюється моніторинг діяльності імпортерів часнику і це не перший випадок подібної контрабанди.

Раніше Національною поліцією карного розшуку (National Police’s Criminal Investigation Corps (Bareskrim) було вилучено сотні тонн незареєстрованого часнику, також ввезених з Китаю і Індії зі складу, що належить компанії з ініціалами TPI.

На підставі розслідування, часник був завезений в квітні двома компаніями з ініціалами NBM і LBU.

Міністр торгівлі Enggartiasto Lukita додав, що він також має намір відкликати дозволи інших імпортерів, якщо вони будуть запідозрені в надмірному накопиченні часнику з метою підвищення цін на нього.

Так, протягом останніх декількох днів, ціна часнику в Джакарті (Jakarta) вирісла до $ 5,26 USD за кілограм у порівнянні з $ 3 USD за кілограм в січні.

Дане зростання цін списують на накопичення часнику, розпочатого деякими імпортерами часнику.

 


http://www.thejakartapost.com/ 

https : //en.tempo.co/


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook , або впишіть свій e-mail в форму справа.

Leave A Comment