Netflix зняла серію документальних фільмів під назвою Rotten («Гнилий»), де звинуватила найбільшого у країні виробника часнику – корпорацію Gilroy’s Christopher Ranch з Гілроя – у шахрайській схемі з підтримання цін.

 

У фільмі також стверджується, що компанія отримує вигоду з імпортного часнику, очищеного китайськими ув’язненими.

Прес-секретар Gilroy’s Christopher Ranch та одночасно онук її засновника Кен Крістофер категорично спростував звинувачення та заявив, що 90 відсотків того, що виробляє його компанія, надходить з Каліфорнії та продається за високими цінами. Інша продукція прибуває з Іспанії, Аргентини, Мексики і Китаю та реалізується за більш низькими цінами під іншими назвами.

У фільмі Netflix, знятому прихованими відеокамерами, показано китайські ув’язненіб які ощищують часник. Netflix звинувачує Gilroy’s Christopher  Ranch у продажу цього часнику під назвою Golden Lion («Золотий лев»).

«Це не відповідає істині, – говорить Кен Крістофер. – У нас немає торгових марок у Китаї».

Що стосується цінової змови, Gilroy’s Christopher Ranch співпрацює з великою китайсько-американською компанією Harmoni, яка на даний час знаходиться під слідством з боку влади США.

Gilroy’s Christopher  Ranch погрожує подати на Netflix до суду, щоб змусити киногиганта припинити демонстрацію фільму.

Гілрой є «часниковою столицею» США, кожне літо тут проводять традиційний Фестиваль часнику, який відвідують десятки тисяч гостей.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

 

 

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

kstati.net


Переклад та розміщення: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

One Comment

  1. Микола-Reply
    25.02.2018 at 12:00

    Куплю насіння часнику чорного

Leave A Comment