Експортна ціна китайського часнику продовжує знижуватися

 

«Експортний сезон для часнику почався в червні місяці та закінчується в кінці березня наступного року. Трейдери купують велику кількість часнику на початку сезону, що призводить до збільшення пропозиції на ринку часнику. Таке накопичення продукту призвело до зниження експортної ціни на китайський часник», – говорить Енні Чен (Annie Chen), представник китайської компанії-експортера Jining Fenduni Foodstuff Co., Ltd.

 

Часник в магазині

 

Часник для експорту

 

«На даний момент експортна ціна часнику як і раніше падає, що призводить до збільшення ризиків китайських виробників та експортерів. Дана ситуація буде тривати ймовірно до китайського нового 2018 року. Поточні обсяги зберігання збільшаться порівняно з минулим роком, що може призвести до посилення тиску на ринок у найближчі місяці».

 

Часник високої якості

 

Часник в магазині

 

Часник для експорту

 

«Ми купуємо високоякісний часник Цзиньсян (Jinxiang Count), а потім продаємо його під власним брендом «Fenduni». Ми експортуємо наш часник через порт Циндао (Qingdao) в країни Близького Сходу, Африки та Південної Америки. Щоб якомога більше задовольнити попит наших клієнтів, ми плануємо запропонувати різні типи упаковки в майбутньому, де ми розглянемо, як змінюється поведінка споживачів в різних країнах», завершує Енні Чен.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95


Джерело:

agf.nl


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment