За словами Ахмеда Аделя (Ahmed Adel) фахівця з маркетингу та продажу египетскої компанії Stars of Export (яка експортує часник в Грецію з 2015 року)  багато інших компаній неохоче мають бізнес з Грецією, в основному через минулу фінансову кризу.

 

Такого роду мислення більшості дозволило єгипетської компанії Stars of Export, задовольняти поточний попит Греції в часнику.

Оскільки Греція досить близько до Єгипту порівняно з Європою (поставки займають близько 3 днів по морю) експортувати часник в Грецію з Єгипту не є важким завданням.

У минулому році Stars of Export була єдиною єгипетською компанією, яка експортувала часник в Грецію. Завдяки високій якості продукції і хорошим цінам, ця компанія зарекомендувала себе в якості монополіста протягом року.

В цьому році компанія збільшила свій експорт в Грецію з 3 до 5 контейнерів на рік.

Греція починає виробляти свій місцевий часник в середині червня, що дає єгипетському часнику кілька місяців, щоб наростити обсяги свого експорту.

Єгипет експортує в Грецію свіжий фіолетовий / червоний часник, починаючи з лютого по середину квітня і сухий фіолетовий / червоний часник з кінця квітня по кінець червня.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

freshplaza.com


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

Leave A Comment