Грецький часник може бути більш дорогим в цьому сезоні

Грецький кооператив з вирощування часнику і цибулі Α.Σ.Π.Ε.Ε. дає прогнози щодо ціни на часник, вирощений в Греції в 2016 році.

 

Отже, зазначений кооператив, створений в 2009 році, вирощує близько 2000 тонн часнику. За їх словами вони перше і найбільше співтовариство виробників часнику в Греції. Знаходиться кооператив у найпівнічнішому місті Греції Nea Vyssa, недалеко від кордонів з Туреччиною і Болгарією. Тут знаходяться найбільша площа посівів часнику в Греції. Сорт часнику, який вирощується, також  називається Vissa.

Grecheskiy chesnok8

Кооператив складається з 43 виробників, які сукупно обробляють землю площею 822 акри (332 га).

80% часнику йде на внутрішній ринок, а деякі обсяги поставляються в Німеччину, Кіпр, Австралію, Бельгію, Румунію.

Grecheskiy chesnok3

У своїх прогнозах представник кооперативу не забула згадати, що їх часник вигідно відрізняється від китайського більш насиченим смаком і ароматом (ох вже ця глобальна конкуренція:))

Купити часник український у нас: (050) 657 74 75, (096) 054 76 81

За їхньою оцінкою, обсяг врожаю грецького часнику , доступного в цьому сезоні, буде меньшим , ніж у минулому році. Очікується що ціна на грецький часник досягне 3 – 3,20 євро за кілограм.

Grecheskiy chesnok1

Кооператив Α.Σ.Π.Ε.Ε працює в основному з супермаркетами, з їх строгими вимогами до якості і упаковки. “Греція цілком конкурентний ринок, тому кожен рік ми прагнемо отримати дуже хорошу якість часнику. В більш глобальному масштабі, у нас є всі необхідні сертифікати , які дозволяють нам продавати часник на будь-якому ринку в світі”, сказала представник Α.Σ.Π.Ε.Ε

Grecheskiy chesnok2

 

Grecheskiy chesnok7

 

Grecheskiy chesnok4

 

Grecheskiy chesnok6

 

Grecheskiy chesnok5


Андрій Марченко

Leave A Comment