Індія створить центр експорту часнику

 

Індійський державний міністр сільського господарства, Прабулал Сайні (Prabhulal Saini), анонсував створення експортного центру часнику.

 

Міністр переконав членів законодавчих зборів, що він буде докладати зусиль для забезпечення того, щоб виробники часнику отримали адекватні ціни за свою продукцію.

Індія може зібрати 843 000 тонн часнику в 2017 році, повідомив міністр.

«Ми створили експортний центр часнику, який об’єднує чотири кращих району виробництва часнику, так що фермери отримують хорошу підтримку» сказав міністр.

Saini повідомив, що держава буде направляти заявки в Центр на закупівлю часнику, щоб гарантувати, що фермери отримають хорошу ціну на продукцію.
Висновок – багато країн звернули увагу на міжнародний ринок часнику і намагаються підняти рівень вирощування всередині країни. Індія має величезний потенціал для вирощування, але її позиції на міжнародному ринку поки здаються слабкими із-за якості продукції.

Тобто нам також необхідно посилити взаємодію як виробникам часнику один з одним, так і виробникам із державою і наукою.
Джерело: outlookindia.com

 


Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment