Індонезія: Уряд хоче регулювати ціни на часник

 

 

 

Як повідомляє Джакарта пост Міністр торгівлі Індонезії Enggartiasto Lukita заявив про намір видати указ про регулювання імпорту часнику з метою запобігання коливань цін на товар , які різко збільшилися за останній час.

 

За словами міністра, причина зростання цін від $ 2,25 США до $ 3,50 США за кілограм на даний момент не відома. Однак він упевнений, що це пов’язано з відсутністю державного регулювання на імпорт часнику.

Міністр припускає, що після видання відповідного указу, ціна на часник не буде підвищуватися більш ніж до $ 2,25 США за кілограм. Додавши, що на наступному тижні очікується поставка 600 тонн часнику з Китаю.

За даними Інформаційного Центру стратегічних продовольчих цін (PIHPS), на сьогоднішній день ціна часнику в Джакарта (Jakarta) становить $ 4.81 США за кілограм, у Джокьякарта (Yogyakarta) – $ 4,44 США за кілограм, в Західному Папуа (Papua Barat, Irian Jaya Barat) – $ 4,11 США за кілограм.

 

Джерело: http://www.thejakartapost.com/

 

 

 

 

Как сообщает Джакарта пост, Министр торговли Индонезии Enggartiasto Lukita заявил  о намерении издать указ о регулировании импорта чеснока с целью предотвращения колебаний цен на товар , которые резко увеличились за последнее время.

Read more

Leave A Comment