Індонезія вводить нові правила експорту та імпорту часнику

 

В цілях сприяння національному плану розвитку місцевого часнику, уряд Індонезії переглянув норми статті 11 «рекомендації щодо імпорту плодоовочевої продукції» положення Міністерства сільського господарства.

 

Затверджена поправка набрала чинності 1 липня цього року та вплине на китайських виробників часнику з міста Цзаочжуан (Zaozhuang) провінція Шаньдун, які експортують свою продукцію в Індонезію.

Нові правила включають в себе два аспекти.

По-перше, поправка повертає квоту на імпорт часнику. Нові правила встановлюють, що імпортер часнику зобов’язаний запросити квоту від Міністерства сільського господарства Індонезії, так як продавати часник він може тільки виходячи з цієї квоти.

По-друге, експортні компанії повинні бути схвалені належною сільськогосподарською перевіркою (зокрема на предмет наявності необхідної сертифікації). Як зазначається, часник, що експортується  повинен бути перевірений інспекційною компанією Societe Generale de Surveillance.

На даний час Індонезія знаходиться на піковому періоді покупки китайського часнику. Середні експортні ціни на часник впали з $ 176 000 США за тонну до $ 88 000 США за тонну. Вартість одного кілограма часнику з Китаю становить близько $1,76 США. Проте нові правила вплинуть на ціну часнику в сторону їх збільшення.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

freshplaza.com

zaozhuang.dzwww.com


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment