Індонезія. Заборона 43 імпортерів часнику

 

У зв’язку із зростанням цін на часник на місцевому ринку, Міністр сільського господарства Еммануель Пиньол (Emmanuel Piñol) видав адміністративний указ, що забороняє 43-м імпортерам поставляти в країну часник.

 

За словами Пиньоля, цим постачальникам були надані дозволи на імпорт близько 70 100 тонн часнику, які вони повинні були поставити в країну протягом шести місяців 2017 року. Але поставили тільки 19 252 тонн.

Трейдери раніше заявляли, що відклали імпорт часнику, оскільки він залишається дорогим на міжнародному ринку, особливо в Китаї.

«Маніпулювання поставками для збільшення цін на часник є ознакою монополізму таких компаній. Це веде до зниження доходів фермерів, а також сильно послаблює економіку країни», – продовжує міністр.

Міністр також визнав, що протягом багатьох років Департамент сільського господарства не міг розвивати часникову промисловість, що призвело до меншого обсягом місцевого виробництва і росту монополії.

Такж він зазначив, що для розвитку виробництва місцевого часнику необхідно, щоб країна була самодостатньою. Тому він заявляє про необхідність збільшити в найближчі п’ять років місцеве виробництво часнику до 50 % споживання за рахунок розширення приблизно до 20 000 гектарів сільськогосподарських угідь.

В даний час на Філіппінах виробляється близько 7 469 тонн часнику, висадженого на 2 646 га по всій країні. І лише 7% від загальної потреби країни (130 000 тонн) поставляється на місцевому рівні. Тому Філіппіни значною мірою залежать від імпорту часнику.

При цьому під забороною імпорту все ще знаходяться 111 імпортерів, які могли б поставляти щорічне споживання країни.

Між тим Пиньоль сказав, що він видасть адміністративний наказ, згідно з яким видача дозволів на імпорт повинна буде здійснюватися лише безпосередньо під керуванням міністра сільського господарства.

Як говорить Пиньоль, на цей раз він буде дуже суворим у розгляді кожного заявника до одержання дозволу на ввезення.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95


Джерело:

philstar.com

news.abs-cbn.com

pna.gov.ph


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment