Іспанія – стартувала компанія по збору врожаю білого часнику

16 травня 2017 року стартувала компанія по збору білого часнику на одній з ферм провінції Малага (Málaga) – Вега-де Антекере (Vega de Antequera), Іспанія.

Ферма має близько 200 гектарів посівних площ часнику і є основним постачальником білого часнику в країни Північної Європи, також продукція з даного регіону відправляється в Латинську Америку, а частина залишається для споживання на внутрішньому ринку.

Також найбільша частина виробництва часнику в провінції Малага зосереджена в місті Антекера (Antequera) – 600 з 800 гектарів.

 

У цьому році на високу результативність збору часнику з цієї провінції покладаються такі ж великі надії, як і в минулому році. Так, у 2016 році було досягнуто значне збільшення виробництва часнику – на 26 % (7,480 тонн) порівняно з 2015 роком. Провінція принесла в галузь країни 19 мільйонів євро.

Що стосується поточного року, за словами представника територіального сільського господарства, Хав’єра Саласа (Javier Salas), для кампанії 2017 року прогнози хороші, проте висновки слід робити вже за результатами збору врожаю.

 


http://www.malagahoy.es/


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

 

Leave A Comment