Конкурс постерів для річного фестивалю часнику у США

 

В даний час Асоціація фестивалю часнику Gilroy шукає художників для конкурсу плакатів та нову королеву, яка буде царювати над 40-річним щорічним Фестивалем часнику у цьому році.

 

Більше 100 000 чоловік відвідали фестиваль часнику у місті Гілрой у 2017 році, до 20 000 чоловік у 2016 році. Триденний захід пропонує смачну їжу та напої, кулінарні конкурси, будуть задіяні знамениті кухарі та проведені розважальні програми.

Художникам по всій країні пропонується надати свої оригінальні витвори мистецтва для можливості виграти грошові призи у Конкурсі художніх плакатів фестивалю Gilroy Garlic Festival 2018 року.

Плакат – переможець буде представлений як основний плакат, який буде продаватися на 40-му щорічному фестивалі часнику в місті Гілрой 27 – 29 липня. Переможцем конкурсу 2017 року стала Діана Гроссман з Winter Haven, Florida.

Грошовими призами у розмірі 500 доларів за перше місце, 250 доларів за друге місце та 100 доларів за третє місце будуть винагороджені відповідні учасники. Не виграшні роботи, за винятком переможця першого місця, матимуть право на отримання премії “вибір Асоціації”, яка визначається головами комітетів фестивалю та членами правління. Кращий з топ-голосування отримає приз у розмірі 200 доларів.

«У цьому році ми святкуємо 40-літню сімейну розвагу, так само як й відзначаємо дивовижне мистецтво через наш щорічний конкурс плакатів», – каже голова комітету роздрібної торгівлі Христина Веласкес (Christina Velasquez).

Веласкес та суддівська колегія нагородять першим місцем за твір, яке найкращим чином відобразить дух та сутність фестивалю часнику.

Повні конкурсні правила та онлайн-заявки публікуються в Інтернеті за адресою: www.gilroygarlicfestival.com/festival/oster-contest. Постери повинні бути спрямовані в офіс Асоціації фестивалю часнику Гілрой до 16:00. 16 березня.

Крім того, також приймаються онлайн-заявки на 2018 рік “Miss Gilroy Garlic Festival Queen Pageant”. Участь мають право прийняти жінки у віці від 18 до 24 років, які живуть у Гілрой, Холлистер, Сан-Хуан-Баутіста, Сан-Мартен, Морган-Хілл або Аромас.

У неділю, 6 травня, в Амфітеатрі Gilroy Gardens відбудеться Фестиваль королеви часнику Міс Гілрой. Конкурсанти оцінюються колегією з п’яти суддів виходячи за спілкуванням, талантом, мови та поведінкою на сцені. Переможець буде коронований як Міс Гілрой 2018 та отримає приз у розмірі $ 1,000. Перший призер отримає $ 500,  другий – $250. Конкурсанти також мають право на інші нагороди.

Королева та її свита представлять Гілрой на різних урочистостях до і під час Фестивалю часнику Гилрой. Вони мають можливість виступати у місцевих друкованих та електронних ЗМІ, на парадах та на заходах по збору коштів. Найголовніше, вони проводять всі три дні на фестивалі разом з іншими любителями часнику.

Повні конкурсні правила та форми онлайн-заявок розміщені на веб-сайті фестивалю Gilroy Garlic Festival за адресою: www.gilroygarlicfestival.com/festival/miss-gilroy-garlic . За додатковою інформацією про конкурс ви можете зателефонувати в Асоціацію фестивалю часнику Gilroy за адресою (408) 842-1625 або по електронній пошті clove@gilroygarlicfestival.com .

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

 

 

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

gilroydispatch.com


Переклад та розміщення: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

2 Comments

 1. Михайло-Reply
  10.04.2018 at 10:31

  Виправте заголовок: *часнику

  • Andrey-Reply
   12.04.2018 at 19:24

   Дякую

Leave A Comment