«Напій, який був створений через кухонну помилку, ймовірно, є першим у своєму роді у світі», – каже винахідник напою, 74-річний Йокимото Шимотай (Yokimoto Shimotai), колишній власник кафе у префектурі Аоморі (Aomori), Японія.

 

За його словами, «Часникова кава» може бути корисна для вагітних жінок, які люблять каву, але утримуються від кофеїну. Напій виглядає та схожий на каву, але повністю зроблений з часнику.

«Мій напій, ймовірно, перший у своєму роді у світі. В ньому немає кофеїну, тому він добрий для мам й тих людей, які люблять пити каву ночами» – продовжує Йокимото Шимотай.

Йокимото, який почав продаж кави у січні, каже, що напій був випадково створений з аварії на кухні 30 років тому, коли він спалив часник, одночасно показуючи товар у своєму магазині.

Він розім’яв спалений часник ложкою та змішав його з гарячою водою. Спробувавши суміш на смак, він був здивований його «смаком кави» та гіркотою.

Йокимото Шимотай почав вивчати цей напій після виходу на пенсію з метою його просування.

Патент у 2015 році

Після проведення експериментів, п’ять років тому Шимотай знайшов найкращий спосіб його виробництва та створив «каву», використовуючи запечений на грилі в електричній духовці часник. Після охолодження часнику він замішується та проціджується.

Шимотай запатентував цей метод у 2015 році та відкрив точку продажу у сусідній провінції Іватэ.

За його словами, у той час як напій має аромат смаженого часнику, він не залишає сильного запаху, тому що натуральний інгредієнт повністю зажарений на грилі.

На даний час напій можна замовити у двох сувенірних магазинах у провінції Аоморі або за телефоном у провінції Івате.

Замовлення та інформація (японською мовою):

Atelier Techno Baisen Kobo: 0195 (37) 1999, місто Нінохе, провінція Івате.

Вартість напою становить 324 ієн ($ 2.9).

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

 

 

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

portalmie.com


Переклад та розміщення: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

Leave A Comment