Китай – очікується, що ціна на часник знизитися протягом 4-х тижнів

У Китаї наближається час збирання часнику. Ходять різні чутки щодо врожаю в цьому році. І оскільки Китай це головний виробник часнику в світі, то досить багато уваги приділяють саме прогнозами по часнику в цій країні. Популярний сайт freshplaza.com взяв коментарі у великого китайського учасника ринку часнику. Наводимо переклад.

“Ми збираємося закінчити збір зелених пагонів часнику. Збір врожаю часнику почнеться наступного тижня (кінець травня). Це самий жвавий час. Після збору врожаю часник буде очищено і поміщено на сонце, щоб дати йому висохнути. Після цього, часник буде оброблений для експорту. Збір врожаю займе більше половини місяця, – розповідає Стівен Чжоу з Bestway Group.

 

Поле часнику в Китаї

Наближається збір нового врожаю часнику

Купити часник український у нас: (050) 657 74 75, (096) 054 76 81

Зниження врожайності часнику немає

Місто Цзиньсян (Jinxiang) в провінції Шаньдун, є найбільшим центром виробництва часнику в Китаї. Нещодавно адміністрація міста випустила реліз по ринку часнику. За їхньою оцінкою загальний обсяг виробництва часнику в цьому році знизиться не більш ніж на 2% порівняно з минулим сезоном. Якщо врожай Цзиньсяне не постраждав то можна припустити, що вплив на всю галузь буде обмежено.

“Ми знаходимося в Цзиньсяне, який є основним регіоном виробництва часнику в Китаї. Є багато чуток про те, що холодна погода в січні і лютому пошкодила більшу частину нового врожаю часнику. Я не думаю, що це буде так. Лише мала частина нового урожаю була втрачена. Ціни на часник пішли вгору через спекуляції на цьому припущенні. Моя оцінка зводиться до того, що урожайність у цьому році буде аналогічна минулого року

 

Вхід на міжнародний ринок часнику в Цзиньсяне

Вхід на міжнародний ринок часнику в Цзиньсяне

 

Поточна ціна на часник не прийнятна

“Якщо немає реального попиту на внутрішніх ринках наших клієнтів, вони не будуть розміщувати замовлення на покупку китайського часнику. Саме тому протягом останніх шести тижнів ми отримали лише кілька замовлень і відправили лише кілька контейнерів за кордон. Вартість китайського часнику не була прийнятною.”

“На даний момент достатня кількість часнику перебуває на зберіганні в холодильних камерах в районі Цзинін і Цзиньсян. Власники сховищ і торгові компанії не бажають постачати експортерам урожай, можливо, очікуючи ще більшого зростання цін. Я знаю експортерів, які отримали замовлення з – за кордону, але не можуть закупити часник. Наш завод замалий, щоб впливати на ринкову ціну часнику.”

“У нас є 440 гектарів посадок часнику. Китайська інспекція з карантину суворо контролює походження культур, які будуть експортовані. Кожній партії товару присвоюються номери, які можуть бути використані для відстеження наших продуктів від самого поля. Компанії повинні отримати спеціальні дозволи, щоб мати можливість експортувати”.

Молодий свіжий часник

Молодий свіжий часник

“Новий часник з Південних регіонів вийшов на ринок пару тижнів тому. Досі ціна залишається високою. Я вважаю , що ціни знизяться протягом місяця або близько того. Через місяць, новий урожай буде повністю доступний і готовий для експорту. До того часу, часник, який в даний час зберігається в холодильних камерах також повинен бути проданий “.

“Наші основні експортні ринки – Росія, Бразилія, Індонезія, Бангладеш і Пакистан. Бразилія є одним з найбільших експортних ринків і показує найбільше зростання. Деякий час експортувати в Індонезію не вдавалося. Уряд здійснив більш суворі процедури імпорту, і ми повинні були зареєструватися в Індонезії у відділі продовольства і безпеки. В цьому році ми зможемо перезапустити наш експорт “.

Часник проходить перевірку в Цзинін

Часник проходить перевірку в Цзинін

 

Часник закладається для сушіння на сонці

Часник закладається для сушіння на сонці

 

Упакований часник готовий до експорту

Упакований часник готовий до експорту


Оригінал статті і фото: www.freshplaza.com


Переклад: Андрій Марченко

 

Leave A Comment