Мексика. Ринок в стані невизначеності через китайський часник

 

Як повідомляє інтернет видання heraldo.mx, незважаючи на високу якість і врожайність білого часнику в цьому році, місцевий ринок знаходиться в стані невизначеності через високе виробництво Китаєм цього сорту часнику.

 

 

Через зростання виробництва часнику в Китаї та збільшення його експорту, внутрішній ринок не може сформувати свою маркетингову ціну.

Оскільки практично все виробництво часнику, представленого в світі знаходиться в Китаї, внутрішні ринки в очікуванні встановлення міжнародних цін. Передбачається, що вони будуть відомі вже в поточному червні місяці.

У Мексиці 80% білого часнику збирають в центральному штаті Аґуаскальєнтес (Aguascalientes) та його виробники стурбовані тим, що при бажанні експортувати білий часник, вони не можуть спрогнозувати міжнародні ціни.

Для мексиканського ринку часнику, ситуація ускладнюється ще і тим, що через сильну спеку в різних регіонах вирощування загинуло від 35 до 80% врожаю, так званого «мармурового» (jaspeado) часнику. Такі втрати дуже руйнівні для промисловості та економіки країни.

Виробники «мармурового» часнику мають підстави для занепокоєння, оскільки подібне сталося два роки тому (хоча в той час втрати врожаю відбулися із-за рясного дощу) в містах Рінкон-де-Ромос (Rincón de Romos), Тепесала (Tepezalá), Асьентос (Asientos), Пабельон-де-Артеага (Pabellón de Duende).

В цьому році, Мексика чекає закінчення поточного місяця, щоб визначитись с міжнароднми цінами та потребами країни. У той час як Аґуаскальєнтес буде досліджувати внутрішній ринок з метою продажу свого врожаю.

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

heraldo.mx

elsoldelcentro.com.mx


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнесі на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment