Одна третина бразильського ринку часнику «Зроблено в Китаї»

В минулому році, бразильський імпорт китайського часнику виріс на 67%, і в даний час третя частина ринку часнику Бразилії належить китайському часнику.

З 2000 року Бразилія почала імпортувати великі обсяги китайського часнику. У минулому році Бразилія імпортувала близько 100 000 тонн часнику з китайської провінції Шаньдун.

І обсяг імпорту часнику з Китаю до Бразилії постійно зростає.

За даними бразильського міністерства промисловості і зовнішньої торгівлі в 2015 році Бразилія займала 33 місце серед найбільших імпортерів китайського часнику. У 2016 році Бразилія перемістилася на 11 позицію. На поточний момент імпорт часнику в Бразилію з Китаю перевищив обсяг імпорту китайських кондиціонерів, світильників і панелей управління комп’ютером.

Причина, чому китайський імпорт часнику в Бразилії в минулому році збільшився майже на 70 відсотків складається в скасування антидемпінгових мит.

У минулому році парламент Бразилії постановив, що Бразилія не повинна вимагати від імпортерів платити антидемпінгові мита з постачання китайського часнику.

При реалізації цього закону, як очікується, імпорт китайського часнику в Бразилії буде продовжувати рости.

«Після прийняття цього закону, кожна коробка китайського часнику (10 кг) стала коштувати 50 реалів (15,88 $ за 10 кг), в той час як часник місцевого походження буде коштувати не менше 80 реалів (25,40 $ за 10 кг) », говорить Президент Бразильської асоціації виробників часнику Рафаель Корсіно (Rafael Jorge Corsino).

Рафаель Корсіно визнав, що заходи на користь імпортерів бразильських часнику призведуть до катастрофи серед бразильських виробників часнику. «Окрім як за допомогою антидемпінгових мит у бразильського часнику немає ніякого способу, щоб конкурувати з Китаєм.» Сказав Корсіно.

Асоціація виробників часнику Бразилії веде діяльність по відновленню антидемпінгових мит на китайський часник.

Leave A Comment