Популярність італійського часнику на підйомі

 

«За останні двадцять років ми зуміли просунути наш часник не тільки в Італії, але й за кордоном. За останнє десятиліття популярність італійського часнику значно зросла. Тепер важливо стабілізувати становище нашого часнику».

 

З такими словами Неда Барбьері (Neda Barbieri), президент одного з найбільшого часникового консорціуму  Aglіo di Voghiera Dop відкрила конференцію для місцевих виробників часнику, яка відбулася в комуні Вогьера (Voghiera), адміністративний центр Феррара, Італія.

В консорціум входить більш ніж 30 виробників та має площу 200 га.

 

Neda Barbieri

Етторе Наварра (Ettore Navarra), продюсер та технічний координатор Консорціуму додає, що після серйозних проблем з нематодою, яка завдала шкоду якості врожаю, було зроблено багато для розвитку здорового врожаю.

 

Ettore Navarra

«В якості фітосанітарних заходів ми вжили негайних заходів по боротьбі з цією проблемою. Ми прийшли до висновку, що виробники часто використовують заражений посадковий матеріал. Потім ми розробили план дій: 1) тести 2) аналіз грунту, 3) вибір посадкового матеріалу, 4) застосування належних методів вирощування та збору врожаю», – продовжує Марія Джованна Курто (Maria Giovanna Curto).

Таким чином, за останні чотири роки, вдалося отримати здорові врожаї часнику.

 

 

За словами Емануеле Колетти (Emanuele Coletti), представника часникової компанії Aglіo del Nonno, з метою допомоги своїм членам також був створений кооператив. «Як окремі часникові компанії, ми досягали незначного прогресу. Однак, працюючи разом, а також співпрацюючи з іншими регіонами, нам вдалося досягти успішної роздрібної торгівлі, а також вийти на міжнародний ринок.»

 

 

У Емілія-Романья (Emilia-Romagna) існують 76 000 діючих часникових компаній. Тільки в минулому році зареєстровано 9000. В цьому році створено 300 000 робочих місць. Тому виробництво часнику відіграє таку важливу роль.

 

 

Після заходу гості відвідали компанії Aglіo del Nonno та Mazzoni (постачальника промислового обладнання в Італії).

Крім того, була названа дата 20-ої щорічної ярмарки часнику , яка пройде 4-6 серпня у місті Вогьера (Voghiera), регіон Емілія-Романья, адміністративний центр Феррара, Італія.

 

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95


Джерела:

agf.nl


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment