Вирощуємо часник, Грудень 2016

Зима – час для отримання нових знань по вирощуванню часнику, презентацій своїх можливостей, спілкування з друзями-колегами.

 

На початку грудня ми взяли участь у конференції «Овочі і фрукти України-2016. Прибуткові рішення». На невеликій експозиції ми представили сорти часнику, які вирощуються на нашому господарстві та на господарствах нашої спільноти часниківників. Вперше ми презентували продукцію переробки часнику – часникові пластівці (чіпси).

Варто зазначити, що вирощуванню часнику на цій конференції було приділено досить багато уваги – з тематичним доповіддю виступали два спікера.

 

8-10 грудня ми взяли участь у ІІІ Міжнародному Конгресі “Український часник. Розширюючи межі якості.”

Дуже цікаві зустрічі з часниківниками  Великобританії, Прибалтики, Ізраїлю і, звичайно, України. Познайомилися з ведучим, на наш погляд, часниківником в світі – Colin Boswell , подивіться його сайт www.thegarlicfarm.co.uk – це дуже стильна продукція з часнику.

Також в цей час ми активно обробляємо матеріали по вирощуванню часнику, результатом чого стало створення онлайн Каталогу захворювань і шкідників часнику – дивіться на нашому сайті по цьому посиланню

 

Купити часник