Свято часнику в Бенассаль, Іспанія

 

Ще один рік та повертаючись до старих традицій, в іспанському місті Бенассаль (Benassal), Валенсія в день Масляної пройде свято часнику.

 

Це святкування нагадує жителям про те, як колись мандрівники та торговці міста, відомі як «погоничі», повертались в Бенассаль щоб відсвяткувати день Масляної. В даний час тривалість святкування скоротять з трьох до одного дня, але при цьому зберігаються всі традиції та значення дати.

Таким чином, в суботу 10 лютого, жителі Бенассаля будуть згадувати життя своїх предків в особливий день Масляної. Святкування розпочнеться о 11.00 на ґанках ратуші.

О 14.00 відвідувачі можуть насолодитися типовим блюдом цього дня – Benassalense часник. Це блюдо – соус з часнику, тріски та яєць, змішаний з хлібом іта просочений вином.

В 19:00 відбудеться хода погонича, який пройде головними вулицями міста. Цей персонаж одягнений як у давні часи, являє собою людину, який сидів на коні та очолював ходу купців в місто з їх новими продуктами.

Вночі, о 23.00, жителі та гості змінять свій одяг, щоб перетворитися в різних смішних та барвистих персонажів для того, щоб від душі повеселитись на параді костюмів.

Свято часнику у Бенассале завершиться танцями та оркестром Luxe.

Слід відзначити, що ви можете купити квитки заздалегідь – 15 євро з обідом, або 18 євро з обідом, з відвідуванням танців та прослуховуванням оркестру. Крім того, ціни в касі будуть становити 17 євро за обід, 20 євро за обід, танці та оркестр і 7 євро за тих, хто бажає відвідати дискотеку та оркестр.

Святкування Масниці в цьому році організовано Quintos 2018 і las Damas 2017.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

 

 

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95

 


Джерело:

laplanaaldia.com


Переклад та розміщення: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

 

Leave A Comment