ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «УкрАП» запрошує всіх учасників плодоовочевого ринку на Третій часниковий форум UkrUP  “Органік” VS “Класика”. Форум відбудеться 9-10 вересня у Києві  на базі Готельно – рестораного комплексу «Верховина», зал № 5 (червоний), за адресою:  Київська область, Києво-Святошинський район (Окружна дорога), с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська 24.

 

Часниковий ринок в Україні не розвинений та не стабільний. Однак це не означає, що ми не повинні прагнути конкурувати на світовому ринку.

У світі домінують усього дві країни Китай та Іспанія. Китай це дешево. Іспанія це якість.

Україна має потенціал зайняти середню нішу – гідну якість при нижчій ніж у іспанців ціні, за рахунок більш низьких витрат при вирощуванні часнику.

Однак низькі витрати це не завжди низька собівартість.  Адже на собівартість безпосередньо впливає врожайність з гектара. А іспанці в цьому досягли більш значних показників (в середньому ніж українці).

Однак навіть в Іспанії (не кажучи вже про Китай) абсолютно не розвинене вирощування часнику за Еко стандартом. А попит на таку продукцію є.

Ось по суті й шлях для українських виробників часнику – підвищувати врожайність по класичній системі вирощування (мета -12-14 тонн з гектара) та освоювати вирощування часнику без застосування пестицидів.

 

Запрошуємо прийняти участь у Форумі виробників часнику щоб:

  • На основі досвіду цього сезону удосконалити базову технологічну карту по вирощуванню часнику
  • Отримати технологічну карту по вирощуванню часнику за органік стандартом
  • Вивчити досвід колег та поділитися своїми досягненнями

З завданнями, програмою та формою для реєстрації у Третьому часниковому форумі UkrUP “Органік” VS “Класика” можна ознайомитись тут.

До зустрічі, друзі!

 


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment