Україна стане одним з лідерів у виробництві часнику в ЄС?

 

Іфномарцію про вирощування часнику в Україні розмістив найбільший світовий портал агроновин freshplaza.com. Наводимо переклад цієї статті:

 

Все більше й більше виробників сільськогосподарської продукції в Україні проявляють інтерес до виробництва часнику. Незважаючи на те, що наша країна повинна пройти довгий шлях, перш ніж стати одним з найбільших виробників часнику в світі, вона може легко стати одним з 5 лідерів в ЄС – повідомляє .

 

Розвиток виробництва часнику в Україні здійснюється за підтримки уряду України, а також місцевих інвесторів, які нарощують виробництво та розширюють нові ринки.

«Я вважаю, що якість нашого часнику дуже підходить для переробної промисловості. Український часник має високий вміст фітонцидів, які надають йому пряний та приємний аромат», – говорить незалежний консультант по садівництву Максим Кулик.

У цьому сезоні в Україні було вироблено понад 200 000 тонн часнику. Виробники проявляють великий інтерес до переходу на сучасні сорти, оскільки їм важче продавати традиційні сорти, такі як Любаша, Гуллівер, Спас та Прометей, через те, що вони практично не відомі на ринках за межами країни.

«У нас є можливість замінити дешевий китайський часник, та ми є сильним конкурентом більш дорогому часнику з Іспанії», – говорить Максим Кулик.

Низька внутрішня ціна в цьому році (близько 1 євро / кг) спонукала виробників шукати нові експортні ринки.

Багато виробників зацікавлені в розвитку зарубіжних продажів, однак вони повинні й надалі продовжувати поліпшувати якість, сортування та пакування своєї продукції.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95


Джерело:

sadyogrody.pl


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment