В Індонезії запобігли велику контрабанду часнику та цибулі з Китаю

 

20 липня у Манильскому міжнародному порту митне бюро конфіскувало три 40 футових контейнера з цибулею та часником на суму 4,2 млн. дол. США, після того, як з’ясувалось, що не всі продукти мають дозвіл на імпорт.

 

Директор митної служби розвідки та розслідування Ніл Ентоні Естрелла (Neil Anthony Estrella) повідомив, що вантаж прибув з Китаю та увійшов у порт м.Маніла 7 липня.

«Дозвіл на імпорт часника є, однак відсутній на цибулю, тому продукти були вилучені за неправильне декларування», – сказав Ніл Ентоні Естрелла.

Контейнера були конфісковані після того, як було виявлено, що вантажоодержувач навмисно приховує контрабандну цибулю під мішками з часником.

Експерти виявили тільки 80 мішків часнику з 2800 мішків, що ввозились.

Вантаж був відправлений в Об’єднану імпортерну та експортну корпорацію, м. Маніла. Брокер був ідентифікований як Flaviano Dela Cruz.

Якби контрабандна цибуля та часник досягли місцевого ринку, це призвело б до зниження цін на ці продукти. Також цей вантаж міг витіснити товари місцевого виробництва, та виробники могли б підняти свої ціни на цибулю та часник, навіть якщо вони були куплені за низькою ціною.

Бюро митних органів змогли запобігти також можливе ввезення екзотичних шкідників та хвороб, які могли бути завезені разом з цим вантажем.

 

Український часниковий кооператив “УкрАП” пропонує:

(050) 657 74 75; (067) 446 52 95


Джерела:

news.mb.com.ph

newsinfo.inquirer.net


Розмістив: Андрій Марченко


Щоб отримувати актуальну інформацію про вирощування та бізнес на часнику – підписуйтесь на нас в Facebook, або впишіть свій e-mail у форму праворуч.

Leave A Comment